AMIX Nutrition-ZeroHero Protein Bar 65g narancs
| A Zero Hero Protein Bar egy rendkívül finom, alacsony szénhidráttartalmú, alacsony cukor- és magas fehérjetartalmú szelet bevonattal és édesítőszerrel. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: Amix™ MilkPro® Protein Blend 36% (tejfehérje izolátum és koncentrátum, CFM® Whey Protein izolátum és koncentrátum /tejből/); nedvesítőszer: glicerin, maltit szirup, növényi zsír (pálmaolaj és shea olaj különböző adagokban); étcsokoládé édesítőszerrel (édesítőszer: maltit, kakaómassza, kakaóvaj, kakaópor, emulgeálószer: napraforgó lecitin; vanília kivonat); töltelék: polidextróz; kandírozott narancskéreg 2,2 % (narancskéreg, glükózszirup, cukor, savanyúságot szabályozó anyag: citromsav, tartósítószer: kén-dioxid /SO2/); savanyúságot szabályozó anyag: citromsav; emulgeálószer: szójalecitin, aroma, színezékek: béta-karotin és cékla kivonat.
Ajánlott adagolás: napi 1 szelet. Ne lépje túl az ajánlott napi adagot! A túlzott fogyasztása hashajtó hatású lehet!
Figyelmeztetés! A terméket kisgyermekek elől elzárva kell tárolni. 25°C-ot meg nem haladó hőmérsékleten, hűvös, száraz helyen, napfénytől védve tárolandó.
| Átlagos érték | 100 g-ban |
| Energia érték | 1629kJ / 389 kcal |
| Zsírok | 18 g |
| - ebből telített | 12 g |
| Szénhidrát | 33 g |
| - ebből cukor | 3,2 g |
| Rost | 5,6 g |
| Fehérje | 31 g |
| Só | 0,35 g |
