Amix Nutrition Anabolic Masster 2200g Eper
|
Egyedülálló táplálékkiegészítő a legmagasabb igényeknek kifejlesztve. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Kiszerelés: 2200 g
Egy adag: 100 g
Adag/kiszerelés: 22
Javasolt adagolás: napi 1-2 adag.Egy adag 300 ml vízben feloldva.
Ha egy tökéeletes MRP-t keresel,az Amix Anabolic Masster a te terméked lehet.Minden adag 45 gramm prémium minőségű ultraszürt tejsavófehérjét,marha és tojásfehérjét tartalmazhat,emellett 39 gramm szénhidrát komplexet és kreatin mátrixot. Egyszóval,egyedülálló táplálékkiegészítő a legmagasabb igényeknek kifejlesztve. Egy alap minőségi fehérje kombináció és az összetett magas minőségű szénhidrátok tökéletes keveréke lehet. Olyan összetevőkkel mint a Creatin Monohidrát, Kre-Alkalyn, CEE, L-Glutamine, L-Arginine-AKG, BCAA, Tribulus, Guggul.
Általános tápérték/adag( 100 g):
| Energia érték | 366 kcal |
| Zsír | 3,34 g |
| ebből telített zsírsavak | <0,5 g |
| Szénhidrát | 39 g |
| ebből cukor | 24,3 g |
| Kálcium | 120 mg |
| Fehérje | 45 g |
| Só | <1 g |
Foszfor 203 mg
Összetevők: Amix ™ Protein ProComplex (Ultraszűrő, tenyésztett savófehérje-koncentrátum, marhafehérjéből származó aminosav, CFM® - keresztáramú, mikrofiltrált tejsavóprotein-izolátum fehérjefrakciókkal: Beta-laktoglobulin, alfa-laktoglobulin, szarvasmarha-szérumalbumin, immun , Laktoferrin, laktoperoxidáz, tojás-aminosavak, ioncserélő savófehérje-izolátum, hidrolizált tejsavópeptidek és oligopeptidek), Amix ™ Energy Trans-System (dextróz, maltodextrin / glükózpolimer / tiszta kristályos fruktóz / kukoricából származik), / Palatinose® /, Nagyon nagy molekulatömegű hosszú láncú natív viaszos kukoricakeményítő - Vitargo®), kakaópor (csak csokoládé aromában), stabilizátorok xantán és guárgumi, szója lecitin, természetes és természetesen azonos aroma, festék: (eper és erdei gyümölcsök - cékla kivonat), édesítőszer: szukralóz Splenda®.
Allergén infó:Tejet, tojást, glutént, szóját, rákféléket, kén-dioxidot és dióféléket tartalmazó élelmiszereket gyártó üzemben készült.
