ALPRO szójaital banános 250ml
Ár:
545 Ft
| A selymesen lágy szója valódi banánlével kombinálva a trópusokra repít. Annyira intenzív banánízű, hogy csoda, hogy a doboz nem görbül banánformájúra. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Legfőbb előnyök:
- Természetesen laktózmentes
- Tejtermékmentes
- Gluténmentes
- 100% növényi alapú
- Vegetáriánus
- Természetesen alacsony telített zsírsavtartalom
- Magas minőségű fehérjeforrás
- Kalciumforrás, B2-, B12- és D-vitamint tartalmaz
- Kalciumforrás, D- és B12-vitamint tartalmat. A B12-vitamin segít csökkenteni a fáradtság érzést.
- D-vitaminforrás
Összetevők: ivóvíz, hántolt szójabab (7,8%), cukor, maltodextrin, banánlé sűrítményből (1,2%), aroma, kalcium-karbonát, stabilizátorok (szentjánoskenyérliszt, gellángumi), tengeri só, savanyúságot szabályozó anyag (kálium-foszfátok), természetes aroma, vitaminok (B2, B12, D2).
| Átlagos Tápanyagértékek | 100ml |
| Energia | 243 kJ / 58 kcal |
| Zsír | 1.8 g |
| - ebből telített zsírsav | 0.3 g |
| - ebből egyszeresen telítetlen | 0.4 g |
| - ebből többszörösen telítetlen | 1.1 g |
| Szénhidrát | 7.3 g |
| Cukrok | 6 g |
| Rost | 0.6 g |
| Fehérje | 3 g |
| Só | 0.14 g |
| D-Vitamin | 0.75 µg |
| B2-Vitamin | 0.21 mg |
| B12-Vitamin | 0.38 µg |
| Vas | 0.3 g |
| Magnézium | 37 mg |
