Alpro szójadesszert vaníliás 125 g
Ár:
430 Ft
| Szója és vanília, tökéletes harmóniában. Az Alpro Vaníliás desszert ékes példája, hogy a szója növényi finomsága milyen remekül passzol a vanília finom ízéhez. A bársonyos sima, krémes, és gazdag vaníliás ízéből minden kanállal élmény. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Hunyd be a szemed és élvezd az ízeket! Kényeztesd ízlelőbimbóidat ezzel a lágy, vaníliás desszerttel, ami 100%-ban növényi alapú.
- Természetesen laktózmentes
- 100% növényi alapú
- Vegetáriánus
- Természetesen alacsony zsírtartalom
- Természetesen alacsony telített zsírsavtartalom
- Magas minőségű fehérjeforrás
- Kalciumforrás, B2-, B12- és D-vitamint tartalmaz
- Kalciumforrás, D- és B12-vitamint tartalmat. A B12-vitamin segít csökkenteni a fáradtság érzést.
Összetevők: szója összetevő (ivóvíz, hántolt szójabab (8,6%)), cukor, módosított keményítő, maltodextrin, trikalcium-foszfát, sárgarépa kivonat, aroma, sűrítőanyag (pektinek, karragén), tengeri só, vitaminok (B2, B12, D2).
Allergének: Gluténmentes
| Átlagos tápanyagértékek | 100 g-ban |
| Energia | 369 kJ / 87 kcal |
| Zsír | 1.8 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0.3 g |
| - egyszeresen telítetlen | 0.4 g |
| - többszörösen Telítetlen | 1.1 g |
| Szénhidrát | 14.2 g |
| Cukrok | 11 g |
| Rost | 0.5 g |
| Fehérje | 3.2 g |
| Só | 0.14 g |
| D-Vitamin | 0.75 µg |
| B2-Vitamin | 0.21 mg |
| B12-Vitamin | 0.38 µg |
| Kálcium | 120 mg |
