Alpro Szója desszert karamell 125g
Ár:
430 Ft
| Az Alpro karamell desszert kényeztető ízélmény a legkiválóbb alapanyagokból válogatva és minden alkalmat különlegessé varázsol. Kényeztesd magad ezzel a finom növényi alapú karamellás édességgel bűntudat nélkül! | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
- Természetesen laktózmentes
- 100% növényi alapú
- Vegetáriánus
- Természetesen alacsony zsírtartalom
- Természetesen alacsony telített zsírsavtartalom
- Magas minőségű fehérjeforrás
| Energia | 365 kJ / 86 kcal |
|---|---|
| Zsír | 1.8 g |
| Telített Zsírsav | 0.3 g |
| Egyszeresen Telítetlen | 0.4 g |
| Többszörösen Telítetlen | 1.1 g |
| Szénhidrát | 13.7 g |
| Cukrok | 10.8 g |
| Rost | 0.5 g |
| Fehérje | 3.2 g |
| Só | 0.14 g |
| Vitaminok | |
| D-Vitamin | 0.75 µg |
| B2-Vitamin | 0.21 mg |
| B12-Vitamin | 0.38 µg |
| Ásványi Anyagok | |
| Kálcium | 120 mg |
- Zsír1.8 g3 %
- Só0.14 g2 %
- Energia86 kcal0 %
- Cukor10.8 g12 %
- Telített Zsírsav0.3 g2 %
* Referencia beviteli érték egy átlagos felnőtt számára (8 400 kJ / 2 000 kcal)
ÖSSZETEVŐK
ivóvíz, cukor, hántolt szójabab (8,6%), módosított keményitő, karamellizált cukor (1,8%), trikálcium-foszfát, maltodextrin, sűrítőanyagok (pektinek, karragén), aromák, tengeri só, természetes aroma, vitaminok (B2, B12, D2).
Allergének
Gluténmentes
