Alpro Cukormentes Pörkölt Mandulaital 1000ml
Ár:
1.190 Ft
| A csonthéjasok világának legnagyobb dívája. Ízében ott a mediterrán nap forró csókja. Naná, hogy különleges bánásmódot követel! Ezért épp, hogy csak egy kis finom pörkölésben van része. Ez a legjobb módja annak, hogy megtartsuk olyan finomnak, amilyen, így nem kell sem cukor, sem édesítő, köszi szépen. Az eredmény így egy finom, krémes íz, ami a bolygónak is kedvez, és téged is megerősít abban, hogy JÓ ÚTON JÁRSZ. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Előnyei:
- Természetesen laktózmentes
- 100% növényi alapú
- Vegetáriánus
- Természetesen alacsony zsírtartalom
- Természetesen alacsony telített zsírsavtartalom
- Cukormentes
- Hozzáadott cukor és édesítőszer nélkül
- Rostban gazdag
- Kalciumforrás, B2-, B12- és D-vitamint tartalmaz
- Kalciumforrás, D- és B12-vitamint tartalmat. A B12-vitamin segít csökkenteni a fáradtság érzést.
- Természetesen laktózmentes
- 100% növényi alapú
- Vegetáriánus
- Természetesen alacsony zsírtartalom
- Természetesen alacsony telített zsírsavtartalom
- Cukormentes
- Hozzáadott cukor és édesítőszer nélkül
- Rostban gazdag
- Kalciumforrás, B2-, B12- és D-vitamint tartalmaz
- Kalciumforrás, D- és B12-vitamint tartalmat. A B12-vitamin segít csökkenteni a fáradtság érzést.
| Tápanyag | 100ml |
| Energia | 53 kJ / 13 kcal |
| Zsír | 1.1 g |
| Telített Zsírsav | 0.1 g |
| Egyszeresen Telítetlen | 0.7 g |
| Többszörösen Telítetlen | 0.3 g |
| Szénhidrát | 0 g |
| Cukrok | 0 g |
| Rost | 0.3 g |
| Fehérje | 0.4 g |
| Só | 0.14 g |
| Vitaminok | |
| E-Vitamin | 0.4 mg |
| D-Vitamin | 0.75 µg |
| E-Vitamin | 1.8 mg |
| B2-Vitamin | 0.21 mg |
| B12-Vitamin | 0.38 µg |
| Kálcium | 120 mg |
