AllNutrition NUTLOVE Pralines Milk Choco Nougat 100g
Az ALLNUTRITION NUTLOVE PRALINES MILK CHOCO NOUGAT egy különleges praliné, nugát töltelékkel, tejbevonattal. Ismerősen hangzik a név? Nem csoda! Pralinéink ízét a csodálatos és népszerű NUTLOVE krém ihlette! Az ALLNUTRITION NUTLOVE MILK CHOCO NOUGAT egy igazán finom falat, amely kielégíti az "egy kis édességet" iránti vágyat. Az exkluzív NUTLOVE praliné, olyan mint a hagyományos bonbon, diétás változatban. Ugyanakkor megadják neked azt a néhány pillanatnyi édes örömöt, amit megérdemelsz! Az ALLNUTRITION - NUTLOVE PRALINES nem csak isteni, de egészségesebb helyettesítője is a népszerű csokoládéknak, ugyanis cukrot nem adtunk hozzá! Tökéletes egy finom kávé, egyedi kiegészítőjeként! Mert ki ne szeretne egy kis édességet egy csésze kávé mellé? Melyik ALLNUTRITION NUTLOVE PRALINES csokoládé íze a legjobb? Ki kell próbálnod mindet és megtudod! Persze, mindenképpen oszd meg velünk véleményedet! A fehér- és tejcsokoládé a tejpor hozzáadásának köszönhetően fehérjét is tartalmaz. A fehérje hozzájárul az izomtömeg növekedéséhez és fenntartásához, valamint hozzájárul az egészséges csontozat fenntartásához. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Tápérték: | 100 gramm |
|---|---|
| Tápérték | 2056 kJ / 491 kcal |
| zsír | 37 g |
| ebből telített | 30 g |
| Szénhidrát | 54 g |
| ebből cukrok | 9,3 g |
| ebből poliolok | 47 g |
| Rost | 3,2 g |
| Fehérje | 3 g |
| só | 0,2 g |
Összetevők:tejcsokoládé hozzáadott cukor nélkül 50% (édesítőszer: maltit, teljes tejpor, kakaóvaj, kakaómassza, porított savó [tejből], emulgeálószer: lecitin), nugát töltelék hozzáadott cukor nélkül 50% (édesítőszer: maltit, repceolaj, mogyorópaszta 5%, tejsavó [tejből], sovány tejpor, kakaópor, emulgeálószer: lecitin, aroma)
