AllNutrition Nutlove Krémmel töltött párna 200 g Csokoládé-mogyoró
MIÉRT NUTLOVE FLUFFY PUFFS?HOZZÁADOTT CUKOR NÉLKÜLTudjuk, hogy szereted az édes ízt, de nem akarsz felesleges cukrot fogyasztani. NUTLOVE FLUFFY PUFFS a tökéletes megoldás! Nem találsz benne hozzáadott cukrot és glükóz-fruktóz szirupot. ÉLEMI ROST FORRÁSAA rost a szövetségesed, ha az egészséges étrendről és a jó közérzetről van szó. NUTLOVE FLUFFY PUFFS nemcsak finom nasi, hanem kiváló rostforrás is, így remekül illik egy tápláló reggelihez vagy egészséges alternatívaként a hagyományos édességek helyett. PÁLMAOLAJ NÉLKÜLA termék nem tartalmaz pálmaolajat, ami azt jelenti, hogy elkerülöd a felesleges, gyenge minőségű zsírokat. Tudatos választás azok számára, akik nemcsak az ízt, hanem a tápértéket is fontosnak tartják. Az egészséges életmód ugyanis nemcsak a kalóriaszámlálásról szól, hanem az összetevők megválasztásáról, amelyek valóban hatással vannak az egészségedre és jóllétedre. EGÉSZSÉGES REGGELI – JÓ KEZDET AZ EGÉSZ NAPRA!A reggeli nem csupán a nap első étkezése – ez az üzemanyag, amely a testedet és az elmédet hajtja. Ahhoz, hogy igazán értékes legyen, egyesítenie kell: egészséges zsírokat, összetett szénhidrátokat, fehérjét és vitaminokat. Válassz tápláló reggelit – tele ízzel, hozzáadott cukor nélkül, rostban gazdagon! |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Tápérték / Aktív összetevők: | 100 gramm |
|---|---|
| Tápérték | 1867 kJ / 446 kcal |
| zsír | 18 g |
| ebből telített | 6,1 g |
| Szénhidrát | 57 g |
| ebből cukrok | 13 g |
| Rost | 5 g |
| Fehérje | 12 g |
| só | 0,1 g |
Összetevők:liszt (búza, teljes kiőrlésű búza, rizs) (40,2%),, kukoricadara, alacsony zsírtartalmú kakaó (3,6%), búza korpa, burgonyakeményítő, dióízű kakaókrém [növényi olajok és zsírok (shea), sovány tejpor, tejsavópor [tejből], teljes tejpor, inulin, repceolaj, zsírszegény kakaópor (3,04%), aroma, emulgeálószer: lecitinek, édesítőszer: szukralóz] (40%)
Allergének: szóját tartalmazhat, földimogyoró, földimogyoró és abból készült termékek
