Allnutrition Frulove in Jelly Magic Moments 1000g apple&cranberry
ALLNUTRITION FRULOVE IN JELLY APPLE & CRANBERRY egy ízletes lekvár limitált, karácsonyi Magic Moments kiadásunkból! Különleges kombinációja az almakockáknak és a vörösáfonyának, fahéjjal gazdagítva, könnyű zselébe zárva – természetesen hozzáadott cukor nélkül. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Alma és vörösáfonya fahéjjal, zselében. Édesítőszereket tartalmaz. Hozzáadott cukrot nem tartalmaz. Természetesen előforduló cukrokat tartalmaz. Vegánok számára is alkalmas. Ne használja, ha bármely összetevőre allergiás (túlérzékeny). A termék sötétedése tárolás során természetes folyamat. Tartalmazhat magtöredékeket vagy gyümölcs szárakat.
Száraz helyen, 2 °C és 25 °C közötti hőmérsékleten tárolandó. Felbontás után hűtőszekrényben, 2 °C és 10 °C között tartandó. Felbontás után 14 napon belül fogyasztandó.
| Tápérték / Aktív összetevők: | 100 gramm |
|---|---|
| Tápérték | 260 kJ / 62 kcal |
| zsír | <0,5 g |
| ebből telített | <0,1 g |
| Szénhidrát | 20 g |
| ebből cukrok | 7,1 g |
| ebből poliolok | 6,1 g |
| Rost | 1,7 g |
| Fehérje | <0,5 g |
| só | <0 g |
Összetevők:alma (29%), almapüré (29%), áfonya (22%), víz, édesítőszerek: eritrit, szukralóz, módosított keményítő, stabilizátor: kalcium-klorid, tartósítószer: kálium-szorbát, fahéj (0,1%), aromák, fekete sárgarépa koncentrátum, arónia koncentrátum, bodza és alma
Allergének:glutént tartalmazó gabonaféléket tartalmazhat, tojás, szójabab, tej, diófélék és a belőlük készült termékek
