AllNutrition Frulove in Jelly 500g áfonya
ALLNUTRITION FRULOVE IN JELLY BLUEBERRY azaz áfonya zselében, azaz ún. gyümölcszselé. A FRULOVE IN JELLY BLUEBERRY könnyű állagú – kicsit zselére emlékeztet, amibe egész áfonyát áztattunk. Gyümölcsös zseléink kizárólag a legmagasabb minőségű gyümölcsökből készülnek. Az áfonya és annak eredete: A fekete áfonya (áfonya) (Vaccinium myrtillus) a hangafélék családja tartozó évelő növényfajta. Ázsia, Európa és Észak-Amerika mérsékelt égövi és sarkvidéki területein széles körben elterjedt. Lengyelországban a síkvidékeken és a hegyekben egyaránt előfordul. Ehető és gyógynövényként széleskörűen alkalmazzák. Jó hatással van a látásra és a keringési rendszerre. Az áfonya jellemzői:
|
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Tápérték: | 100 gramm |
|---|---|
| Tápérték | 255,395 kJ / 61 kcal |
| zsír | 0,5 g |
| ebből telített | 0 g |
| Szénhidrát | 23 g |
| ebből cukrok | 7,2 g |
| ebből poliolok | 11 g |
| Rost | 2,6 g |
| Fehérje | 0,7 g |
| só | 0,01 g |
Összetevők:áfonya (80%), víz, éedesítőszer: eritrit, módosított keményítő, stabilizátor: kalcium-klorid, aroma, savanyúságot szabályozó anyag: citromsav, fekete sárgarépa koncentrátum, tartósítószer: kálium-szorbát, édesítőszer: szukralóz
Allergének:glutént tartalmazó gabonaféléket tartalmazhat, tojás, tej, kagylófélék, földimogyoró, szezámmag és abból készült termékek
