Allnutrition Fitking Delicious Protein Cream 200g Pistachio
ALLNUTRITION FITKING PROTEIN CREAM PISTACHIO PISTACHIO egy finom, magas fehérjetartalmú pisztáciaízű krém, amely. nem tartalmaz hozzáadott cukrot és pálmaolajat. Biztosan elnyeri a tetszésedet! Miért különleges a FITKING PROTEIN CREAM?Kiváló összetevők és ellenállhatatlan ízA FITKING PROTEIN CREAM PISTACHIO zawiera w 100 g aż 25 g 25 g fehérjét tartalmaz, és hozzáadott cukor nélkül készül. Maltittal, egy egészséges cukorhelyettesítővel van édesítve. Emellett, nincs benne felesleges adalékanyag, transzzsír vagy pálmaolaj! FITKING tökéletes választás mindazoknak, akik az egészséges életmódot és a jó alakot szem előtt tartják. EGÉSZSÉGES ÉTELEK ÉS DESSZERTEK TÖKÉLETES KIEGÉSZÍTŐJEA FITKING PROTEIN CREAM PISTACHIO ideális alap egészséges reggelikhez, kiválóan használható fit desszertekhez és napközbeni nassoláshoz. A krém gondosan válogatott összetevőkből készült, így garantáljuk, hogy kedvenc ételeid új ízvilágot kapnak. Minden alkalommal, amikor valami édességre vágysz, nyugodtan nyúlhatsz a FITKING PROTEIN CREAM után, bűntudat nélkül! |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Tápérték: | 100 gramm |
|---|---|
| Tápérték | 2236 kJ / 534 kcal |
| zsír | 39 g |
| ebből telített | 7,3 g |
| Szénhidrát | 32 g |
| ebből cukrok | 4,4 g |
| ebből poliolok | 26 g |
| Rost | 1,1 g |
| Fehérje | 25 g |
| só | 0,5 g |
Összetevők:pistacjowatészta (30%), maltitole-édesítőszer: maltit, tejsavófehérje koncentrátum [tejből ] (22,5%), növényi olajok (shea, napraforgó) változó arányban, fölözött tejpor, emulgeálószer: lecitin, jódozott tengeri só (tengeri só, dúsító anyag: kálium-jodát), természetes aroma, színezék: klorofill
Allergének:egyéb dióféléket is tartalmazhat, szójabab, glutént tartalmazó gabonafélék, mustár és származékos termékek
