AllNutrition Fitking Delicious Flavour Drops 50ml csokoládé
Ár:
1.859 Ft
Az ALLNUTRITION FITKING DELICIOUS FLAVOUR DROPS egy új módja annak, hogy különleges ízt adj kedvenc fit ételeidnek. Az aromás cseppek ideális megoldást jelentenek azoknak, akik gazdag ízélményre vágynak. 3 csepp a termékből 0 kcal-t, 0 g cukrot és 0 g zsírt tartalmaz! KÜLÖNLEGES ÍZ KORLÁTOZÁSOK NÉLKÜLHOZZÁADOTT CUKOR NÉLKÜLIdeális azok számára, akik figyelnek az alakodra és az egészségükre. Élvezd a finom ízeket anélkül, hogy aggódnál az alakod miatt |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Tápérték: | 3 csepp (1 adag) |
|---|---|
| Tápérték | 0 kJ / 0 kcal |
| zsír | 0 g |
| ebből telített | 0 g |
| Szénhidrát | 0 g |
| ebből cukrok | 0 g |
| Fehérje | 0 g |
| só | 0 g |
Összetevők:aroma, hordozó: propilénglikol, víz, édesítőszer: szukralóz
Allergének:szóját tartalmazhat, tej, zeller, mustár és származékos termékek
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.890 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.699 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.025 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.559 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.559 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
2.170 Ft
