AllNutrition Fitking Delicious Cookies 128g banán-mogyoróvaj
Az ALLNUTRITION FITKING DELICIOUS COOKIE PEANUT BUTTER BANANA az újabb változata különleges süteményeinknek. Tejes csokoládé, mogyorókrém és banán, ez az egyik legfinomabb, eddig ismert kombináció. Ez az íz még a legigényesebb édesszájúak számára is kielégítést nyújt! FINOM ÉS HOZZÁADOTT CUKOR NÉLKÜLMiért mondanánk le a diétáról egy pillanatnyi öröm kedvéért, ha a FITKING DELICIOUS COOKIE elérhető számunkra? A sütik cukor és pálmaolaj hozzáadása nélkül készülnek. Ráadásul maltittal édesítettük – ami egy egészséges cukorhelyettesítő. FITKING DELICIOUS COOKIE valóban királyi falatok! Az ízük feldobja a suliban vagy munkában töltött szüneteket. A süteményeink tökéletesen megállják a helyüket edzés utáni apró falatoknak is. A KIRÁLYOK NEM TAGADJÁK MEG MAGUKATÓL AZ ÖRÖMET!Próbáld ki a FITKING DELICIOUS COOKIE felesleges töltőanyagok és cukor nélkül. Garantáljuk, hogy nem fogsz többé visszatérni a korábban megszokott sütikhez. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Tápérték: | 100 gramm |
|---|---|
| Tápérték | 2131 kJ / 509 kcal |
| zsír | 31 g |
| ebből telített | 18 g |
| Szénhidrát | 59 g |
| ebből cukrok | 6,4 g |
| ebből poliolok | 23 g |
| Rost | 3,3 g |
| Fehérje | 6 g |
| só | 0,5 g |
Összetevők:tejcsokoládé hozzáadott cukor nélkül 25% (édesítőszer: maltit, teljes tejpor, kakaóvaj, kakaómassza, tejsavópor [tejből], emulgeálószer: lecitinek [szójából]), földimogyoró pép 25% (pörkölt és őröltföldimogyoró), búzaliszt, növényi zsírok (kókuszolaj, repceolaj), maltitole-édesítőszer: maltit, földimogyoró 2,5%, banánszemcsék 2,5% (koncentrált almapüré, sűrített almalé, banánpüré 0,4%, citrusrost, zselésítő anyag: pektin, természetes aroma), térfogatnövelő szer: nátrium-karbonátok, só
Allergének:a termék dióféléket tartalmazhat, szezámmag, tojás és az abból készült termékek
