Allnutrition Fitking Delicious Almonds fehércsokoládé kókuszreszelékkel 90g
Ár:
1.099 Ft
|
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
| Tápérték: | 100 gramm |
|---|---|
| Tápérték | 2257 kJ / 539 kcal |
| zsír | 41 g |
| - amelyből telített | 19 g |
| Szénhidrát | 43 g |
| ebből cukrok | 12 g |
| ebből poliolok | 31 g |
| Rost | 4,3 g |
| Fehérje | 9,7 g |
| só | 0,2 g |
Összetevők:tejcsokoládé (42%) (édesítőszer: maltitok, kakaóvaj, teljes tejpor, kakaómassza, emulgeálószer: lecitinek [szójából], természetes vanília aroma), fehér csokoládé (36%) (édesítőszer: maltitok, kakaóvaj, teljes tejpor, emulgeálószer: szójalecitinek, természetes vanília aroma, mandula pörkölt (18%), kókuszreszelék (2,5%), fényezőanyag: gumiarábik, aroma, tejcsokoládé: kakaómassza minimum 34%
Allergének:glutént tartalmazó gabonaféléket tartalmazhat, földimogyoró, egyéb diófélék és ezekből származó termékek.
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
1.099 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
890 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
890 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
890 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
890 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
839 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
839 Ft
Előrendelhető! Kérj értesítést!
839 Ft
