All-Co Kókusztejszín 200ml
Ár:
519 Ft
| Laktóz- és gluténmentes, vegán termék, amely alkalmas tejszín vagy tejföl helyettesítésére, sütéshez, főzéshez vagy akár édességekhez elkészítéséhez. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Előrendelhető! Kérj értesítést! |
| Várható szállítás: | 2026. május 28. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
A kókusztejszín válogatott kókuszdiók húsából és vízből, pépesítéssel készül, tehát a kókuszdió minden pozitív tulajdonsága benne van ebben a kis dobozban.
Összetevők: friss kókuszhús (88,9%), víz, stabilizátor (xantángumi). Mesterséges összetevőket (színezéket, aromát vagy tartósítószert) nem tartalmaz.
Tárolás: Száraz, hűvös helyen. Fogyasztás előtt felrázandó, kibontás után hűtve 3 napig tárolható.
| Tápanyag tartalom | 100 ml termékben |
| Energia | 1 050 kJ / 250 kcal |
| Zsír | 24,0g |
| - amelyből telített zsírsavak | 21,0g |
| Szénhidrát 6,0 g | |
| - amelyből cukrok | 3,0 g |
| Fehérje | 2,0g |
| Só | 0,37g |
Ez még érdekes lehet neked
Hasonló termékek
Előrendelhető! Kérj értesítést!
875 Ft
