Abonett Extrudált Kenyér Kölessel 100g
Ár:
425 Ft
| Gluténmentes extrudált kenyér, kölessel 100 grammos kiszerelésben. | |
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Összetevők: kukoricadara (79,2%), hántolt köles (20%), étkezési só.
Alergén figyelmeztetés! Nyomokban szóját és zellert tartalmazhat.
| Tápanyagok | 100 g termékben |
| Energia | 1670 kJ / 396 kcal |
| Zsír | 4,2 g |
| - amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 73 g |
| amelyből cukrok | 1,8 g |
| Rost | 13 g |
| Fehérje | 10 g |
| Só | 0,9 g |
