Abonett extrudált bio kenyér kukoricából 100 g
Ár:
430 Ft
|
Mesterséges adalékanyagok és tartósítószer hozzáadása nélkül készült ropogós finomság. Tökéletes alap sajtokhoz, felvágottakhoz, dzsemekhez. |
|
|
|
|
| Elérhetőség: | Raktáron |
| Várható szállítás: | 2026. május 27. |
| Szállítási díj: | 1.249 Ft |
Leírás és Paraméterek
Milyen előnyei vannak a termékhez a hagyományos pékárukhoz képest?
- Teljes kiőrlésű
- Gluténmentes
- Élesztőmentes
- Tovább tárolható, mint a hagyományos pékáruk
- Alacsonyabb kalóriatartalom hagyományos kenyérhez képest
Kinek ajánljuk a terméket?
- Lisztérzékeny embereknek
- Fogyni vágyó embereknek
- Akik nem szeretnének minden nap a boltba járni pékáruért
- Bárkinek, aki egészségtudatosan szeretne táplálkozni
Összetevők: Kukoricadara (99%), étkezési só
| Átlagos tápérték 100 g termékben | |
| Energia | 347 kcal |
| Zsír | 3,8 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0,7 g |
| Szénhidrát | 64 g |
| amelyből cukrok | 1,2 g |
| Rost | 9,7 g |
| Fehérje | 8,9 g |
| Só | 0,81 g |
